Вступ України до НАТО в обмін на поступки території не обговорюється, – Джон Кірбі

  У Білому домі заявили, що вступ України до НАТО в обмін на поступки території не обговорюється. Координатор у раді нацбезпеки Джон Кірбі нагадав, що Вашингтон підтримав вступ країни до альянсу, а зараз вважає за потрібне зосередитися на військовій допомозі України.

  Чиновник НАТО, який озвучив думку” про можливі поступки територій з боку України і нарвався на хвилю обурення і критики, назвав свої слова помилкою. Він заявив, що просто висловився в рамках масштабної дискусії про можливі сценарії, але йому не слід було “подавати це у такому форматі”.

  Нагадаємо, Стіан Єнсен заявив, що “Україна може набути членства в НАТО в обмін на передачу частини території Росії, і це може бути частиною закінчення війни в Україні”.

  “Я не говорю, що це має бути саме так. Але це може бути можливим рішенням. Україна має сама вирішувати, коли і на яких умовах вона хоче вести переговори”, – сказав у своє виправдання Глава канцелярії генсека НАТО Стіан Єнсен.

НАГАДУЄМО:

Територією України не торгуємо, – представник МЗС Олег Ніколенко відреагував на кричущу заяву керівника апарату генсекретаря НАТО