Ворог нас недооцінив, – Командувач Сил ТрО

  “В історії нашої держави є події, на які не могли вплинути і тому дуже боялися у кремлі. Їх навіть не змоделювали міжнародні фахівці та їхні комп’ютерні програми, коли прораховували, скільки протримається Україна після широкомасштабного вторгнення «другої армії світу». Поза їх увагою залишилася головна зброя, яка вшита в код українців і активізується у буремні, переломні часи. Це обстоювання своєї незалежності, волелюбність і гостре почуття справедливості, яке переплетено з любов’ю до своєї землі”, – говорить Командувач Сил територіальної оборони ЗСУ генерал-майор Ігор Танцюра.

  “Концепція тероборони в поєднанні з концепцією нацспротиву дуже ефективні у випадках, коли країна має обмежені оборонні можливості та невелику професійну армію, і в разі нападу ворога на захист країни стає організоване населення — адже воювати з озброєним населенням набагато важче, ніж зі збройними силами. Якась умовна маленька європейська держава може мати професійну армію в декілька десятків тисяч, але лише за необхідності кількість захисників зросте до сотень тисяч”, – вважає Командувач Сил ТрО ЗСУ.

  “Склалося уявлення, що українці миролюбний, працьовитий народ. Ворог нас недооцінив. Ми самі себе недооцінювали. До лав Сил ТрО ЗСУ стали люди переважно мирних професій. У важких боях ми показали залізний український характер! Здавалося б, ще зовсім нещодавно «тереошник» асоціювався з дядьком на блокпосту. Сьогодні воїн Сил ТрО і захищає небо країни, і штурмує ворожі кубла, і трощить зайд дронами…

  За роки, що минули з дня здобуття незалежності України, вже виросло покоління, яке усвідомлює себе не населенням колишньої радянської республіки, а нацією, найвищою цінністю якої є свобода, і яка заслуговує на власну державу. Саме ця нація сказала «досить!» колишній владі під час Революції Гідності. І коли кремлівські орди вже вкотре спробували знов втягнути нас в московське ярмо, саме це покоління разом з народом стало в перші ряди захисту держави”, – стверджує генерал-майор Ігор Танцюра.

 “Ми гідні нащадки українських героїв! Боротьба за свободу потребує сміливості і сили. Вони в нас є! Не чекайте на Перемогу. Робіть її сьогодні!”, – закликає говорить Командувач Сил територіальної оборони ЗСУ

Сили територіальної оборони

НАГАДУЄМО:

У проєкті держбюджету заплановано заплановано кошти на придбання житла для ветеранів та їхніх родин (відео)