Волонтери передали українським військовим 16 квадрокоптерів

На початку лютого представники Південно-Української АЕС відвідали район проведення операції Об’єднаних сил (ООС), де й вручили військовим квадрокоптери, придбані благодійним коштом.

Южноукраїнські волонтери не вперше надають нашим воїнам технічну допомогу. Торік у травні вони передавали на передову 19 квадрокоптерів. Волонтери весь час тримали зв’язок з військовими для консультацій, аби серед асортименту літальних безпілотних апаратів, які є на українському ринку, обрати найкращі. Окрім того, квадрокоптери, які вони придбали, укомплектовані запасними частинами: елементами живлення, підвісками й відеокамерами.

На придбання 16-ти квадрокоптерів було витрачено 280 тис. грн. Благодійні внески робили працівники АТГ Південно-Української АЕС, фермери з сусідньої Семенівки та небайдужі люди.

14 квадрокоптерів передали нашим воякам неподалік села Піски Донецької області. За іншими двома розвідники танкової Криворізької бригади імені Костянтина Пестушка приїхали особисто на Південно-Українську АЕС.

За словами військового цього підрозділу з позивним «Їжак», застосування квадрокоптерів часто рятує життя військових.

— Ця техніка виконує такі завдання, які часом бувають смертельно небезпечними для людини. Це виявлення диверсійних груп, мінних полів, запобігання нападам противника. З допомогою квадрокоптера можна не лише побачити, а й зняти мінні загородження, знешкодити вибуховий пристрій. Військових нині всім потрібним забезпечує держава, а от безпілотних літальних апаратів, на жаль, в окремих підрозділах поки що бракує. Ми вдячні южноукраїнським волонтерам за таку технічну допомогу, — додав «Їжак».

 

За матеріалами АрміяInform