Воїни-розвідники отримали житло в Києві

27 травня, відбулася ще одна така приємна у житті будь-якої родини військовослужбовця подія – ще 31 співробітник ГУР МО України отримав ключі від оселі. Переважна більшість воїнів, які сьогодні отримали житло, вже відбула кілька ротацій на фронті, виконуючи бойові завдання та захищаючи нашу державу від російських окупантів. Крім того, значна частина з них є достатньо молодими, що позитивно впливає на моральний клімат у колективі та стимулює патріотичну та талановиту молодь до військової служби.

За вже сталою у розвідувальному органі Міністерства оборони України традицією, у новому будинку використано сучасні будівельні технології та довкола нього створено необхідну для дітей інфраструктуру. А комфортні помешкання, в яких житимуть розвідники, оснащені найнеобхіднішою побутовою технікою.

Вітаючи новоселів, начальник ГУР МО України генерал-полковник Василь Бурба наголосив, що керівництво розвідувального органу Міністерства оборони України не зупиняється на досягнутому та продовжує шукати шляхи із вирішення соціальних проблем особового складу.

– Незважаючи на проблеми та труднощі, викликані розповсюдженням вірусу COVID-19, ми вводимо в експлуатацію будівлю з поліпшеними умовами для проживання родин розвідників. Програма забезпечення житлом співробітників у ГУР МО України визначена як одна з пріоритетних. Її реалізація, так само як і виконання бойових завдань, продовжується попри карантинні обмеження. Я вважаю, що це є важливим чинником подальшого поліпшення умов військової служби, запорукою віри у краще майбутнє та нашу спільну перемогу”, – наголосив керівник воєнної розвідки України.

 

Служба зв’язків з громадськістю ГУР МО України