Збройні формування підконтрольні РФ на Донбасі продовжують обстріли позицій українських військових. У штабі ООС повідомляють, що терористи здійснили прицільний обстріл позицій українських захисників у смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід” із забороненого Мінськими угодами важкого артилерійського озброєння.
“В результаті обстрілу чотири військовослужбовці отримали осколкові поранення, ще троє – бойові травмування. Після надання першої медичної допомоги поранених транспортували до лікувального закладу. Стан здоров’я одного військовослужбовця – важкий, одного – середнього ступеню важкості, п’ятьох – задовільний”, – зазначають в штабі Об’єднаних сил.
Там також додають, що на обстріли російсько-окупаційних військ наші захисники відкрили вогонь у відповідь.
Про дії збройних формувань Російської Федерації повідомлено представників ОБСЄ через Українську сторону Спільного центру контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.
Нагадуємо: