Військовослужбовці завершили зведення понтонної переправи через Дніпро

У Дніпропетровській області військовослужбовці понтонно-мостового полку Командування Сил підтримки ЗСУ звели переправу, яка тимчасово замінить зруйнований міст через Олексіївську затоку Каховського водосховища.

20 травня у селі Олексіївка Дніпропетровської області під вантажним автомобілем провалилася в воду секція мосту через затоку Каховського водосховища – з нею у воду впала задня частина вантажівки. Президент Володимир Зеленський, який почув про це на своїй річній пресконференції, взяв це питання на контроль.

На місці зруйнованого моста у селі Олексіївка вирішили тимчасово облаштувати понтонну переправу. 25 травня військові понтонери з Одещини вирушили на допомогу цивільним, аби над затокою Каховського водосховища, де під вантажівкою обвалився автомобільний міст, в короткі терміни навести понтонну переправу.

Для виконання робіт по наведенню мосту прибуло 40 одиниць військової техніки та більше 50 чоловік особового складу.

«Загальна довжина понтонного мосту склала більше 160 метрів. Його вантажопідйомність 60 тон», – зауважили у військовому відомстві.

В конструкції мосту задіяно 22 річкові ланки, 2 берегові та 3 буксирно-моторних катера.

Як бачимо, військовослужбовці понтонно-мостового полку Командування Сил підтримки ЗСУ в найкоротші терміни та в повному обсязі виконали поставлене завдання.

Після завершення робіт військові випробували переправу на міцність та надійність.

Переправа повністю готова до експлуатації.