Військовослужбовці оперативно-тактичного угруповання «Схід» завжди готові допомогти жителям прифронтових містечок та сіл Донеччини

Офіцери цивільно-військового співробітництва оперативно-тактичного угруповання «Схід» завжди допомагають у вирішенні проблем, які виникають у мешканців прифронтових сіл та містечок на Донеччині у смузі відповідальності угруповання.

Днями до них звернулися мешканці Мар’їнки, які потерпають від обстрілів з боку гібридних збройних формувань Російської Федерації. Нехтуючи «домовленостями», окупанти не припиняють обстріли української території. Внаслідок цього маємо понівечені дахи будинків, стіни та подвір’я, розпач і сльози жителів прифронтового містечка.

 

За словами начальника групи цивільно-військового співробітництва ОТУ «Схід» старшого лейтенанта Оксани Козиренко, організувати проведення ремонту дахів та вікон будівель не проблема. Місцевою владою та гуманітарними організаціями вже придбані необхідні будівельні матеріали. А от виконати самі роботи неможливо, бо гібридні російсько-окупаційні війська не припиняють обстрілювати домівки мирних жителів, незважаючи на досягнутий у Мінську «режим припинення вогню». Цю інформацію і донесли до мешканців Мар’їнки офіцери цивільно-військового співробітництва ОТУ «Схід».

 

Жителі прифронтового населеного пункту, поспілкувавшись з офіцерами, вдячні нашим захисникам за правдиву і офіційну інформацію, адже, мають обмежений доступ до українського радіо і телебачення та змушені користуватися чутками із пропагандистських ЗМІ РФ.

 

Прес-група оперативно-тактичного угруповання «Схід»