Відвідувачі виставки домалювали картину вартістю в 440 тисяч доларів (ВІДЕО)

  На виставці сучасного мистецтва в Сеулі стався цікавий інцидент. Молода пара під час відвідування виставки раптом вирішила, що одна з картин є незакінченою і допомогла художнику закінчити шедевр прямо на виставці. Пошкоджений витвір мистецтва – картина «Без назви» художника Джона Ендрю Перелло (JonOne) – оцінюється в 440 000 доларів США, повідомляє ABC News.

 

  Співробітники галереї помітили нові мазки на картині не одразу. Та коли вони нарешті розгледіли «доповнення», вирішили перевірити камери відеоспостереження. Саме завдяки їм і вдалося виявили пару «художників», з якими згодом зв’язалася поліція.

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=9&v=xoitRlPO4DE&feature=emb_logo

  Молода пара не заперечувала, що і вони теж доклали руку до створення шедевру. Свої дії вони пояснили тим, що побачивши поруч з графіті пензлі та фарбу вирішили, що це такий собі інтерактив для відвідувачів, а не частина експозиції, і взялися до справи.

 

 

  Гендиректор співорганізатора виставки, Contents Creator of Culture, заявив, що вони зроблять все можливе, щоб мінімізувати збитки для пари, яка зіпсувала графіті. Агентство, що організувало виставку, зараз веде переговори з художником і страховою компанією, щоб визначитися, як бути далі.

 

Нагадуємо: