Відбулися спільні тренування за участю патрульного катера ВМС України та корвета ВМС Румунії (Відео)

В акваторії Чорного моря відбулися спільні тренування типу PASSEX за участю патрульного катера ВМС України «Старобільськ» та корвета ВМС Румунії Contraamiral Horia Macellariu.

 

Про це повідомляє служба зв’язків із громадськістю Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

 

Під час виконання спільних маневрів у відкритому морі кораблі країн відпрацювали низку завдань з підвищення взаємосумісності  відповідно до стандартів Північноатлантичного альянсу. Основна увага приділялась удосконаленню навичок та дій екіпажів кораблів під час виконання завдань у складі корабельних груп.

− Екіпажі кораблів відпрацювали низку спільних навчальних вправ та виконали маневр у строях різного типу. Крім того, кораблі відпрацювали ускладнене і тактичне маневрування в морі, вправлялись у встановленні та веденні зв’язку відповідно до стандартів НАТО, – зазначив командир патрульного катера «Старобільськ» старший лейтенант Павло Гладченко.

Також за підтримки української авіації, яка імітувала напад на кораблі, військові моряки двох держав відпрацювали дії екіпажу з протиповітряної оборони під час повітряного нападу.

Українські військові моряки вже тривалий час використовують різні методи впровадження стандартів НАТО під час підготовки екіпажів кораблів і катерів. Участь сил українського флоту в тренуваннях типу PASSEX сприяє налагодженню взаємної сумісності та опануванню стандартів Північноатлантичного альянсу.