ВІДБУЛИСЯ ЧЕРГОВІ ЗБОРИ РАДИ ВЕТЕРАНІВ ПРИ МІНІСТЕРСТВІ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ

Сьогодні, 03 вересня 2020 року, в м. Очаків (Миколаївська область) відбулися чергові збори Ради Ветеранів при Міністерстві у справах ветеранів України.

Представники майже з усіх областей України зібралися обговорити найбільш “гарячі” проблемні питання у сфері соціального захисту, реабілітації ветеранів війни на Сході.

Головне проблемне питання, яке підіймалося представниками ветеранської спільноти – відсутність взаємного порозуміння та співпраці ГО, ветеранських організацій з Міністерством у справах ветеранів. 

Незважаючи на чисельні звернення особисто до міністра та його заступників, ця державна структура все більше починає віддаляється від дійсної проблематики атовців та створених ними громадських об’єднань.

У зв’язку з цим кричуще питання – реформа профільних медичних закладів-госпіталів для ветеранів у областях, сьогодні прямує у дуже незрозумілому для ветеранської спільноти напрямку. Скорочення кількості існуючих госпіталів, скорочення напрямків, за якими буде виконуватися безоплатне лікування учасників АТО – все це викликає велике занепокоєння ветеранів.

Наступним питанням, яке розглядалося на збори Ради Ветеранів при Міністерстві у справах ветеранів України, було питання виділення земельних ділянок для атовців у розрізі проведення наступного етапу земельної реформи.

Земельні ділянки, які сьогодні знаходяться у розпорядженні Держгеокадастру України, найближчим часом мають бути передані місцевій владі. Але сьогодні у більшості областей України так і не спромоглися створити перелік земельних ділянок, які будуть зарезервовані саме для ветеранів.

Рада Ветеранів щойно завершила свою роботу і залишила по собі дуже дивне відчуття.

Присутні почули один одного, але, дуже схоже, що подальше співробітництво та взаємодія між ветеранськими об’єднаннями атовців та Міністерством у справах ветеранів у найближчому майбутньому знаходиться під дуже великим знаком питання.

.

Владислав Якименко, “НОВА – новини ветеранів: інформаційний портал для учасників АТО/ООС” (місто Очаків).