Ветерани вимагають повної люстрації антиукраїнських політиків (ВІДЕО)

  Сьогодні, 22 листопада 2023 року, голова громадської організації «Асоціація підприємців-ветеранів АТО» Сергій Позняк виступив із заявою у якій заявив, що ветерани вимагають повної люстрації антиукраїнських політиків.

  Підприємці, члени громадських об’єднань та ветерани російсько-української війни в зверненні до Парламенту вимагають заборонити членам антиукраїнських партій пожиттєво брати участь у політичному житті країни. Вважають, що необхідно провести повну люстрацію – заборонити обіймати як державні посади, так і посади в органах місцевого самоврядування.

   У заяві є вимога, щоб колишні члени політичних партій «Опозиційна платформа — За життя», «Партії Шарія», «Наші», «Русь Єдина», «Блок Володимира Сальдо» та інших зрадницьких політсил мають бути назавжди викреслені з української політики.

«Від імені ветеранів, громадських обʼєднань, підприємців та патріотичних громадян України вимагаю від депутатів Верховної Ради заборонити зрадницькі партії, політичні об’єднання та рухи, які представлені у Верховній Раді та поза нею. Заборонити їм довічно брати участь у політичному житті України та підтримати закон про антикремлівську люстрацію. Невиконання нашої вимоги будемо вважати зрадою українського народу», – зазначає голова громадської організації «Асоціація підприємців-ветеранів АТО» Сергій Позняк.

НАГАДУЄМО: