Ветерани та ветеранки зможуть безкоштовно перевчитися на працівника соцсфери

Наразі ветерани, ветеранки та члени їхніх родин, які шукають роботу, можуть отримати нову спеціальність – соціальний працівник. Про це сказала заступниця міністра соціальної політики Уляна Токарєва.

“Соціальна сфера – це також можливість для ветеранів, ветеранки та членів їхніх родин, де можна працювати та надавати підтримку тим, хто її потребує. Адже соціальний працівник – це не лише фахівець, який може допомогти з програмами Служби зайнятості, виплатами фінансової допомоги, безоплатною практичною допомогою та медичними послугами. Але й людина, наділена емпатією”, – сказала вона.

За її словами, не варто забувати про соціальний захист чи соціальні послуги, коли йдеться про розвиток бізнесу чи працевлаштування.

“Коли ветеран чи ветеранка повертаються в цивільне життя, вони стикаються з реальністю і мають зрозуміти, як їм рухатися далі. Якраз соціальні послуги стануть у пригоді. Саме тому – достатня кількість добре підготовлених та емпатійних соціальних працівників у громадах – це крок до успішної адаптації учасників бойових дій до мирного життя”, – сказала заступниця міністра.