Ветерани та їхні родини можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Український ветеранський фонд розпочав відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу “Варто розпочати власну справу”. За умовами конкурсу на початок або розвиток власної справи можна отримати від 500 тис. до 1,5 млн грн.

Подавати заявки на фінансування проєктів можуть:

  • ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, які зареєстровані як фізичні особи-підприємці;
  • дружина або чоловік ветерана, які зареєстровані як фізичні особи-підприємці, у разі, якщо проєкти спрямовані на реінтеграцію ветеранів до активного суспільного життя, забезпечення збереження та відновлення їх фізичного та психічного здоров’я;
  • юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за рік до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України.

Збір заявок триватиме з 6 до 18 березня 2024 року. 

Більше про умови та покрокову інструкцію — на сайті Українського ветеранського фонду.

Запитання та уточнення щодо поданого аплікаційного пакета можна надіслати на пошту uvfprojects@veteranfund.mva.gov.ua. Обов’язково зазначайте тему листа “Конкурс Проєктів “Варто почати власну справу” та номер заявки.