Ветерани та члени їхніх родин, які брали участь в проєкті «Норвегія-Україна» та учасники навчальної програми від “VETERANS HUB ODESA”, можуть безкоштовно навчитися маркетингу у соціальних мережах

Часу залишилося обмаль – заявки приймаються до 9 серпня, старт курсу – у понеділок, 12 серпня

Курс організовано Міжнародним фондом соціальної адаптації для учасників проєкту «Норвегія-Україна». За окремою домовленістю на партнерських засадах до курсу можуть долучитися учасники навчальної програми від “VETERANS HUB ODESA”.

Нагадаємо, шо проєкт «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» (NUPASS) – єдиний в Україні, що надає можливість включати до складу учасників членів сімей звільнених або тих, що підлягають звільненню військовослужбовців. Фінансування  здійснюється Міністерством закордонних справ Норвегії.

За словами координатора проєкту «Норвегія – Україна»  Ольги Філіної, наразі вже зареєстровано близько 250 заявок на участь в онлайн-курсі, але реєстрація ще триває, тож, випусники проєкту «Норвегія_Україна» всіх минулих семестрів та учасники навчальної програми від “VETERANS HUB ODESA”. ще можуть встигнути заповнити форму і отримати знання з SMM.

 

Ольга Філіна, координатор проєкту «Норвегія-Україна»

 – Цей онлайн-курс – лише частина масштабної програми «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему», що створена з метою перепідготовки та адаптації ветеранів, членів їхніх родин та сімей загиблих. Відзначу, що у період з 2003 по 2019 роки учасниками проєкту стали майже 11 тисяч осіб, серед них 1401 учасників АТО/ООС. З початку реалізації проєкту в ньому було задіяно 39 українських міст та понад 20 вищих навчальних закладів України. До курсу “Просування бізнесу в соціальних мережах” ми працювали з цієї теми за запитами і більш локально, в окремих містах. Так, наприклад, це були тренінги з маркетингу в соціальних мережах у Миколаєві, Кропивницькому. Зважаючи на значний попит, зараз було вирішено зробити розширений онлайн-курс, – розповідає Ольга Філіна.

Стати учасником курсу можна, заповнивши форму за посиланням:

 

Форма реєстрації на навчальний онлайн курс “Просування бізнесу в соціальних мережах”

 

В анкеті там, де обирається семестр закінчення та місто, є графа «інше», туди потрібно вписати “VETERANS HUB ODESA”.

 

– Загалом курс розрахований на тих, хто вже брав участь в проєкті «Норвегія-Україна» в одному з регіонів, але на прохання Veterans HUB ODESA було зроблено виключення. Тож зараз приєднатися до онлайн-курсу можуть ті представники ветеранської спільноти та їхні рідні, які ще не мають досвіду співпраці з нашим проєктом, – зазначає керівник «Норвегія-Україна» Ольга Філіна.

 

Олена Шаріпова, НОВА – новини ветеранів: інформаційний портал для учасників АТО/ООС