Ветерани проти «Потона»: суд, яйця, кордон поліції

У Харківському апеляційному суді розглянули апеляцію Павлу Онищенку та Миколі Маслову, лідерам організації «Потон». Ще до початку засідання біля будівлі суду зібралися ветерани АТО. З іншого боку вулиці почала потроху збиратися група підтримки ув’язнених потонівців – серед них були молодики спортивної статури.

«Потон – це ніякі не активісти, це бандити, які прикривають злочини своєю громадською діяльністю» – пояснюють ветерани, згадуючи про те, що «патріот» Онищенко свого часу йшов на місцеві вибори від «ОПЗЖ». А затримали Павла Онищенка  та Миколу Маслова за підозрою у хуліганстві за фактом погрому в аптеці в 2018 році, а також у посяганні на життя співробітників правоохоронних органів за фактом нападу на машину, в якій були бійці СБУ.

Група підтримки реагувала на ветеранів агресивно. З їх боку звучали погрози і образи. Проте як тільки ветерани спробували поспілкуватися з опонентам ближче, ті сховалися за спини поліції, яка розділила супротивників. Проте перепалка продовжилася, і у хід пішли яйця.

Павла  Онищенка, як і Миколу Маслова, в апеляційний суд не привезли. Це зробили як для дотримання карантинних норм, так і для того, щоб не провокувати ветеранів. Проте апеляційне засідання відбулося по відеозв’язку.

Кінець-кінцем Апеляційний суд підтримав рішення суду попередньої інстанції залишити обох «активістів» під вартою.

 

 НОВА – новини ветеранів: інформаційний портал для учасників АТО/ООС