Ветерани отримають ще 21 мільйон гривень від держави на розвиток бізнесу

За підсумками п’ятої у 2024 році хвилі подачі заяв на гранти для ветеранів визначено 47 переможців, які отримають від держави 21 млн грн на започаткування або розвиток свого бізнесу. За увесь час дії програми переможцями стали вже 454 ветерани.

Про це повідомила заступниця міністра економіки України Тетяна Бережна, передає Укрінформ із посиланням на пресслужбу Мінекономіки.

“47 ветеранів та других з їхнього подружжя визнані переможцями п’ятої цього року хвилі ветеранського компоненту програми “Власна справа”. Держава інвестує в започаткування або масштабування їхнього бізнесу через гранти 21 млн грн. Загалом вже 454 ветерани та члени їхніх родин отримали позитивне рішення про надання гранту від старту цього напрямку програми на загальну суму 200 млн грн”, – зазначила Бережна.

За її словами, третина цих підприємців відкриють нові компанії, інші – розвиватимуть діючий бізнес. Під час реалізації своїх бізнес-проєктів вони створять 1 тис. нових робочих місць

Серед 47 переможців п’ятої цього року хвилі подачі заяв на гранти – 27 учасників бойових дій та 20 членів родин ветеранів. 37 переможців отримали грант розміром до 500 тис. грн, 10 – до 250 тис. грн.

Найбільше грантоотримувачів з Івано-Франківської, Сумської, Тернопільської, Черкаської областей. Найпопулярніші сфери, в яких планують розвивати свій бізнес грантоотримувачі, – оптова та роздрібна торгівля, тимчасове розміщування й організація харчування, переробна промисловість, сільське господарство, надання інших видів послуг.