Ветерани-благодійники на Волині допомагають дітям-сиротам навчатися дистанційно

Напередодні Великодніх свят волинські ветерани АТО ініціювали благодійну акцію «Доступне навчання кожній дитині». Головна мета проєкту — надати можливість дітям із малозабезпечених сімей здобувати освіту дистанційно під час карантину.

Для цього атовці збирають, комплектують і передають комп’ютерну техніку тим, хто її найбільше потребує. Про це кореспонденту АрміяInform розповів голова Княгининівської спілки учасників АТО Юрій Хомич.

 

— Допомагаємо насамперед найбільш уразливим категоріям жителів нашої громади. Це діти-сироти, діти з обмеженими можливостями та з малозабезпечених сімей. Дослідивши ситуацію у нашому окрузі, ми зрозуміли, що, на превеликий жаль, велика кількість школярів не мають змоги здобувати освіту дистанційно через банальну відсутність необхідного обладнання, — говорить ветеран. — Наразі передали три ноутбуки та чотири комп’ютери, сьогодні такими ж подарунками ощасливимо ще трьох школярів. А взагалі маємо ще, як мінімум, з десяток подібних прохань про допомогу.

У пошуках техніки ветерани звернулися до кількох комп’ютерних магазинів, які пішли назустріч та віддають їм недоукомплектовану або несправну техніку. Бійці ж своїми силами приводять її до ладу та передають дітям. Також представники спілки звернули увагу на відсутність у багатьох родин доступу до мережі Інтернет. Тепер готують лист до місцевих органів самоврядування з проханням сприяти у розв’язанні цього питання.

— Ми й надалі працюємо в цьому напрямку та закликаємо всіх небайдужих долучитися до доброї справи. Будемо вдячні будь-якій допомозі, — звертаються до людей ветерани.