Ветерани АТО можуть отримати гранти від ЄС на нову професію

Учасники бойових дій на Донбасі можуть отримати індивідуальні гранти від Євросоюзу і освоїти нову професію. На проходження курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації виділять до 400 євро. Заявки можна подавати до кінця року. Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

«У проекті можуть взяти участь ветерани АТО, які бажають отримати нову професію. Найбільш мотивовані – отримають від Євросоюзу кошти на оплату навчання. В цілому – до 400 євро. Ніяких обмежень по вибору тематики курсів немає », – розповіла начальник управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА Наталія Коршун.

Як уточнили в ДнепрОГА, щоб стати учасником проекту, необхідно заповнити онлайн-заявку. Після проходження відбору учасники відвідають дводенний тренінг, присвячений лідерству, пошуку роботи та розвитку кар’єри. Далі ветерани повинні визначитися з професією, обрати навчальний заклад та заповнити грантову заявку.

Відзначається, що проект «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України» впроваджує Агентство ООН з питань міграції при фінансуванні ЄС.