Ветеран ЗСУ завдав символічного першого удару в матчі «Шахтаря»

Перший символічний удар у матчі «Шахтар» – ЛНЗ (Черкаси) завдав боєць 67-ї окремої механізованої бригади ДУК Сергій Романовський. Воїн отримав тяжке поранення, захищаючи Батьківщину на Лиманському напрямку й тепер змушений пересуватися на милицях, повідомляє сайт «Патріоти України».

Вже багато років Сергій є щирим уболівальником ФК «Шахтар». Тому гірники без вагань віддали йому право завдати першого церемоніального удару по м’ячу у грі, що відбулася на «Арені Львів». Зазначимо, що сама зустріч завершилася перемогою чинного чемпіона 3:0 та стала першою для Дарійо Срни на посаді головного тренера. Рахунок на 20-й хвилині відкрив Данило Сікан. На останніх хвилинах дубль оформив Кевін Келсі.