Ветеран із Вінниччини пробіжить два марафони

Роман Кашпур із Хмільника пішов воювати в 19 років. А в 22 поблизу Марʼїнки підірвався на міні та втратив ногу. Після реабілітації знайшов себе у спорті. Отримав перемогу в «Іграх героїв». У грудні 2021-го встановив рекорд України, протягнувши 16-тонний літак Ан-26 на 6,4 м за 44 секунди. Роман перший з українських ветеранів здолав повну марафонську дистанцію на протезі.

Зараз ветеран із Вінниччини планує взяти участь у Нью-Йоркському марафоні та Марафоні морської піхоти США. Він планує пробігти 42-кілометрову дистанцію на протезі двічі упродовж тижня. Про це повідомляє «Укрінформ».

«Два марафони за 7 днів – буде нелегко, але що поробиш – назад дороги немає!», – написав Роман Кашпур на своїй сторінці в Facebook.

Також ветеран під час забігів, спочатку 29 жовтня у столиці Вашингтоні, а потім 5 листопада в Нью-Йорку, планує пронести стяг свого військового підрозділу, з автографом командувача ЗСУ Валерія Залужного.

Джерело:

https://www.ukrinform.ua/rubric-society/3778644-veteran-iz-vinniccini-roman-kaspur-planue-probigti-u-ssa-dva-marafoni-na-protezi-za-tizden.html