Венедіктову зобов’язали відкрити справу на Медведчука через його зустріч з Путіним

Печерський районний суд Києва зобов’язав Офіс генерального прокурора відкрити справу на нардепів “Опозиційної платформи – За життя”.

Про це у Facebook повідомила нардеп від “Голосу” Соломія Бобровська.

 

За її словами, Офіс генпрокурора зобов’язаний внести відомості про вчинення представниками ОПЗЖ імовірної державної зради.

“Сподіваюся, всі пам’ятають, як ОПЗЖ каталися в Москву на особисті зустрічі з Путіним і депутатами Думи? Ну от, за 24 години очікуємо від ОГП номер провадження. Ну і звичайно, ефективного розслідування”, – зазначила Бобровська.

Бобровська додала, що слідча суддя в ухвалі зазначила, що наведені відомості “дійсно свідчать про ознаки злочину”.

 

Візит лідера партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктора Медведчука до Москви відбувся ще 11 березня 2020 року. Заявленою метою візиту були перемовини про “парламентський вимір “нормандського формату” з президентом РФ Володимиром Путіним, який окупував український Крим і продовжує проти України війну на Донбасі.

Минулого року Медведчук кілька разів літав до Росії на зустріч зі своїм кумом Путіним та іншими російськими чиновниками. Медведчука в поїздках часто супроводжували Вадим Рабінович та Юрій Бойко.

Днями Націкорпус влаштував акцію протесту під офісом лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука. Активісти вимагають від Мін’юсту звернутися з позовом до суду по факту вчинення партією ОПЗЖ державної зради та вимагають від СБУ розпочати провадження проти очільників цієї антиукраїнської сили. Відповідні документи були подані до СБУ та Мін’юсту лідером Нацкорпусу Андрієм Білецьким.