В Україні запустили програму адаптації до цивільного життя для ветеранів - Nova

В Україні запустили програму адаптації до цивільного життя для ветеранів

В Україні запустили програму адаптації до цивільного життя для ветеранів

Для ветеранів та ветеранок запустили безоплатну програму адаптації до цивільного життя. Проєкт включає освітню та кар’єрні складові: спершу українські захисники зможуть поглибити свої знання англійської, а опісля працевлаштуватися до однієї з українських компаній.

Про це повідомляють організатори — мережа освітньо-культурних та волонтерських просторів Гончаренко центр. У команді кажуть: цю програму запустили для того, аби допомогти ветеранам та ветеранкам повноцінно повернутися до цивільного життя та інтегруватися у ринок праці. 

«Наразі в Україні гостро стоїть питання працевлаштування ветеранів та захисників, які отримали інвалідність внаслідок війни. Часто їм складно знайти роботу, особливо у разі паралельного проходження реабілітації. Аби підготувати ветеранів до потреб ринку праці та допомогти їм у реінтеграції, ми запустили інклюзивний онлайн-курс з вивчення англійської. Програма повністю адаптована під рівень володіння мовою та спеціальні потреби ветеранів. А онлайн-навчання дасть змогу долучитися до занять тим, хто отримав поранення та перебуває на реабілітації», — зазначила директорка Гончаренко центру Онлайн Вікторія Захарова.

Навчання відбуватиметься за спеціалізованою програмою, яка готуватиме ветеранів до подальшого працевлаштування. По завершенню учасники отримають рівень знань upper-intermediate та навички написання резюме та проходження інтерв’ю. Це допоможе їм краще відповідати вимогам цивільного ринку праці. 

«Ми прагнемо не лише допомогти ветеранам війни здобути нові навички, але й створити для них можливості для подальшого розвитку та професійної реалізації. Ця програма допоможе у реабілітації учасників та створить всі передумови для повноцінної інтеграції їх до цивільного життя. Ми підготуємо учасників до роботи в компанії — гідна заробітна плата, створення комфортних умов відповідно до ваших потреб, надання необхідної техніки», — коментують у Гончаренко центрі. 

Усі заняття повністю безкоштовні, а кожна зустріч охоплюватиме нову тему. Завдяки цьому приєднатися до навчання можна на будь-якому етапі, а всі навчальні матеріали дублюватимуться в чаті групи. Аби долучитися до навчання, ветеранам та ветеранкам достатньо заповнити гугл-форму за цим посиланням. 

Поділитися: