В Україні триває збір голосів за розвиток проєкту адаптивного спорту для ветеранів з ампутаціями

В Україні триває збір голосів за розвиток проєкту адаптивного спорту для ветеранів з ампутаціями

На платформі соціального краудфандингу “Соціальна країна”, яка допомагає у втіленні соціальних проєктів, запустили голосування за проєкт “Волейбол сидячи – ближнє коло: адаптивний спорт і можливості для ветеранів”. Проголосувати й тим самим підтримати розвиток проєкту може кожен охочий.

Організатори проєкту закликають громадськість долучитися до ініціативи та підтримати ветеранів, які щодня стикаються з викликами фізичної та емоційної реабілітації.

Мета проєкту – створення умов і безпосереднє здійснення фізкультурно-спортивної реабілітації та соціальної інтеграції ветеранів і ветеранок з ампутаціями нижніх кінцівок шляхом залучення їх до гри у волейбол сидячи, який є ефективним адаптивним, реабілітаційним і паралімпійським видом спорту, визнаним у світі та в Україні.

В Україні триває збір голосів за розвиток проєкту адаптивного спорту для ветеранів з ампутаціями

“Ветеранам і ветеранкам України, які втратили нижні кінцівки на війні, можливо допомогти засобами спорту й розпочати цю роботу – шляхом створення мережі секцій волейболу сидячи, який є одним із найкращих способів спортивної реабілітації та соціалізації для військових з наслідками бойового травмування. Волейбол сидячи – адаптивний вид спорту, командна неконтактна гра, в якій суперники розмежовані сіткою, а гравці кожної з команд об’єднані спільними діями та мотивацією досягнення перемоги. Люди з каліцтвами через війну часто бояться додатково отримати травму в спорті, мають емоційні бар’єри щодо фізичної активності та занять спортом. Гра у волейбол знімає страх безпосередньої фізичної взаємодії та можливого травматизму, ризик якого – значний у багатьох контактних видах спорту”, – впевнені організатори.

Дізнатися більше про проєкт та проголосувати за нього можна за посиланням: https://welfare.green/initiative/volejjbol-sidyachi-blizhneh-kolo-adaptivnijj-sport-i-mozhlivosti-dlya-veteraniv/

Поділитися: