В Україні зберігається значний дефіцит потужності в енергосистемі

  Під час останньої масованої ракетної атаки рашистів зазнали пошкоджень 8 блоків теплових електростанцій на Заході нашої України та 1 блок теплової електростанції на Сході, що призвело до значного дефіциту потужності в енергосистемі. Про це на засіданні Уряду повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.


  За словами прем’єр-міністра, це призвело до зростання дефіциту потужності в енергосистемі, що змушує щодня, починаючи з 15 січня, застосовувати аварійні відключення. У цілодобовому режимі тривають ремонтні роботи генераторів, трансформаторів та іншого обладнання.


  “Пошкоджено три магістральні підстанції та одна повітряна лінія”, – сказав прем’єр. В Україні зберігається значний дефіцит потужності в енергосистемі, особливо в ранкові та вечірні часи. Ліміти споживання областей діють упродовж доби. У шести областях ліміти були перевищені, через що застосовуються аварійні відключення.


  За словами Шмигаля, до України надійшло 45 електростанцій резервного живлення від Азербайджану та потужні генератори були надані Японією.

 

НАГАДУЄМО:

НАТО надіслало до Румунії літак-розвідник