В Україні за добу виявили 841 нових випадків захворювання на COVID-19

Подолали хворобу 16406, за минулу добу – 373 осіб. Померло за минулу добу 9.

 

З понеділка 22 червня 2020 року  Нацполіція і Держпродспоживслужба повинні нарешті достатньо жорстко почати реагувати на порушення карантинних обмежень в Україні. Про це за підсумками засідання уряду заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає кореспондент УНН.

“Протягом майже тижня ми спостерігаємо різке збільшення захворюваності на коронавірусну хворобу. Практично кожного дня ми встановлюємо антирекорди по захворюваності. Якщо порівняти ці цифри з тим що було у нас місяць тому, то рівень захворюваності і кількість захворюваних кожного дня збільшувалась більш ніж в 2 рази… Я ще раз хочу наголосити, що чомусь ми переплутали пом’якшення карантину з повним скасуванням карантину”, – сказав Степанов.

Степанов підкреслив, що люди перестали дотримуватись масочного режиму, соціальної дистанції, користуватись антисептиками. Всі ці речі призводять до збільшення кількості захворюваних.

“Ми вважаємо що треба переходити до більш жорсткого комплексу заходів щодо, в тому числі, накладання штрафів, більш жорстко відноситись до цього. Саме на цьому сьогодні наголосив Президент країни під час нашої селекторної наради. В нас є відповідні органи – Держпродспоживслужба, Національна поліція, у нас в законодавстві врегульоване питання накладання штрафів за порушення карантину. І ми вважаємо що з понеділка ці два наші органі – Нацполіція і Держпродспоживслужба – повинні достатньо жорстко почати реагувати”, – заявив міністр

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль вважає, що в Україні відбувається або початок другої, або почток чергової хвилі захворюваності на COVID-19.

За добу у світі підтвердили рекордні 180 тисяч нових випадків COVID-19

Найбільше заражень виявили у Бразилії – 55 тисяч. У США за добу зафіксували 33,5 тисяч нових хворих, в Індії – 14,7 тисяч, у Росії – майже 8 тисяч, у Чилі – 6,3 тисяч, у Мексиці – 5,6 тисяч, у Пакистані – майже 5 тисяч, у Саудівській Аравії – 4,3 тисяч та 3,8 тисяч нових хворих у Південній Африці.

У Бразилії кількість заражених коронавірусом зросла до 1 032 913. Кількість померлих досягла 48 954 людей, також повідомляється про 507 200 осіб, які подолали недугу, повідомляє МОЗ країни.  За останню добу там зареєстрували 54 771 новий випадок інфікування, що є рекордною цифрою для Бразилії за час пандемії.

Всесвітня організація охорони здоров’я критично поставилася до наміру Росії провести військовий парад у Москві з нагоди 75-річчя перемоги над нацистською Німеччиною

Про ризик “посиленого поширення” COVID-19 через військовий парад у Москві через масове зібрання людей, вказала експерт ВООЗ Кетрін Смолвуд під час онлайн-конференції в четвер, 18 червня. Про це повідомляє Німецька хвиля.

 

Нагадаємо, що єдиним, чим ви можете спробувати врятувати себе, своїх близьких, оточуючих від поширення COVID-19 це:

1.) дотримуватися «масочного режиму» в громадських місцях і місцях скупчення людей;

2.) дотримуватися «соціальної дистанції» в 1,5-2 метра;

3.) мити та дезінфікувати руки.

 

Бережіть себе. Не хворійте.