В Україні кількість зареєстрованих хворих за минулу добу зросла на 515 осіб

МОЗ повідомляє. За даними ЦГЗ, станом на 9:00 09 травня, в Україні за добу зафіксовано 515 нових випадків  захворювання на COVID-19. Кількість зареєстрованих хворих становить 14710 осіб, з яких: 376 летальних, 2909 пацієнтів одужало.

 

В той час як кількість захворілих за три дні додається більше тисячі нових захворювань на  COVID-19, з 11 травня в Україні замість посилення планується послаблення карантинних заходів.

Головна новина: будуть відкриті сквери та парки, а також почнуть працювати довгоочікувані перукарні та салони краси. Водночас карантинні заходи триватимуть щонайменше до 22 травня.

У цих, досить незвичайних умовах боротьби зі смертельною хворобою, залишається лише нагадати про те, що не варто ігнорувати чи забувати про використання захисних масок, не торкатися брудними руками очей, рота, носа та частіше мити руки.

До Збройних сили США не будуть брати на службу людей, які перехворіли COVID-19. Відповідне розпорядження щодо набору на військову службу, яку розіслало Командування з обробки військового набору Збройних сил США (MEPCOM), наказує не приймати до лав американських ЗС не тільки людей, які раніше хворіли на коронавірус, а й навіть тих, хто успішно одужав від COVID-19. Про це пише Business Insider, додаючи, що розпорядження певний час поширювалося в соціальних мережах. Прес-секретар Пентагона Джесіка Максвелл підтвердила, що такий документ дійсно існує. Згідно з ним, всі 65 пунктів набору рекрутів на території США повинні будуть враховувати нові вказівки щодо визначення медичної придатності охочих стати військовими.

 

https://www.facebook.com/moz.ukr/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARBIUnqaFiaQgnoWuNYoQclvcZcOiKnZ8qcb8G-Yh_9yZv0VPtmIGINtSgvnxTrSX6FwbENnjFqtLilR