В Україні для ветеранів війни вже відкрито 869 “Єдиних вікон” у ЦНАП

  “Єдине вікно” у ЦНАП, як інструмент надання якісних адміністративних послуг ветеранам та членам їхніх родин, створює умови для інтеграції всіх можливих послуг для ветеранів у систему. Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. 

  «Єдине вікно Центрі наданням адміністративних послуг (ЦНАП) дає можливість ветерану війни та його рідні, членам сімей загиблих, членам сімей Героїв Небесної Сотні без черги отримати всі належні їм адміністративні послуги.

  Єдине вікно у ЦНАП передбачає формування єдиної бази послуг для ветеранів війни, максимальну поінформованість про їхні можливості, створення зручних, якісних та доступних умов отримання адміністративних послуг, впровадження комплексного підходу — отримання спектру адміністративних послуг в одному місці від одного або декількох субʼєктів надання таких послуг.

  «Для спрощення життя ветеранів та їхніх родин вже запроваджується підхід, який дасть можливість із одним пакетом документів звернутися у ЦНАП, який далі розповсюджуватиме отримані дані до всіх необхідних субʼєктів», — зазначили в Мінреінтеграції.

  Серед областей найбільше “єдиних вікон” відкрито у:
Дніпропетровській області — 241
Вінницькій — 102
Полтавській — 89
Закарпатській — 62
Рівненській — 46
Харківській — 45.

   Також 21 ветеранське “єдине вікно” функціонує й у Києві, повідомили у Мінветеранів.

НАГАДУЄМО: