В російській частині з ядерною зброєю два дні підряд вмирають військові - Новини ветеранів зі всієї України

В російській частині з ядерною зброєю два дні підряд вмирають військові

У російській військовій частині №93401, Свердловська область, за останні два дні сталися одразу дві смерті військовослужбовців. 



27 вересня у російських ЗМІ з’явилась інформація про самовільне залишення військової частини солдатом строкової служби двадцятирічним Іваном Катлинських. Повідомлялося, що військовий мав при собі автомат та багнет-ніж до нього. Наступного дня командування частини спростувало версію втечі строковика та повідомило про його смерть. Військові заявили, що солдат під час патрулювання нібито заблукав та заліз на опору ЛЕП, щоб знайти дорогу та вдарився током. 

 

 

Вже 29 вересня покінчив життя самогубством товариш по службі Катлинських дев’ятнадцятирічний кухар Михайло. Він у 5-й годині ранку зайшов до військового намету та застрелився. Перед цим солдат отримав табельну зброю для несення служби у наряді. 




Загадкові події відбулись у 804-му ракетному полку, який підпорядковується командуванню ракетних військ стратегічного призначення Росії та входить до складу 42-ї ракетної дивізії. На озброєнні даного підрозділу знаходяться ядерні міжконтинентальні мобільні комплекси PC-24 “Ярс”. Полк розташований на території закритого адміністративно-територіального утворення Свободний. 

 

Зараз у військовій частині триває активна фаза командно-штабних навчань у складі всій дивізії. Залучено понад 3 тис. військових та 300 одиниць техніки. 

 

Нагадуємо: 

http:///pivtory-tysiachi-natshvardiitsiv-hotuvalys-vesty-boiovi-dii-u-misti-foto/