В районі розведення сил місія ОБСЄ на Донбасі «втратила» дрон

Окупанти на Донбасі вкотре не пропустили патрулі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ до непідконтрольних районів України. Свободу пересування патрулів Місії обмежували 68 разів.

Про це йдеться в оперативному звіті місії за минулий тиждень.

“28, 29 та 30 березня члени збройних формувань знову не пропустили патрулі Місії до непідконтрольних урядові районів (7 разів у Донецькій області та 3 рази в Луганській області). В усіх випадках перетин здійснювався офіційними дорожніми коридорами”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у більшості випадків бойовики забороняють проїзд до населених пунктів через “накази від керівництва у зв’язку з COVID-19”.

У місії відмітили, що заборони доступу СММ ОБСЄ на блокпостах збройних формувань під час спроб потрапити до контрольованих проросійськими бойовиками районів України розпочалися 21 березня в Донецькій області та 23 березня в Луганській області.

Крім того, спостерігачі місії ОБСЄ на Донбасі втратили безпілотний літальний апарат через вплив на нього з боку «невідомих спеціальних засобів».

«По БПЛА СММ вели 4 рази вогонь зі стрілецької зброї з непідконтрольних Україні територій. БПЛА СММ піддавалися впливу перешкод сигналу 30 разів. В результаті на ділянці розведення в районі Петровського був втрачений БПЛА середнього радіусу дії», – повідомили в ОБСЄ.