В Офісі Президента обговорювали питання допомогти нашим полоненим

В Офісі Президента України вперше після тривалої перерви, спричиненої карантинними заходами, пов’язаними з епідемією COVID-19, відбулося організаційне засідання Робочої групи з питань зниклих безвісти на Донбасі та військових і цивільних заручників.

Основне питання зустрічі – створення при Кабінеті Міністрів України постійної Комісії з розшуку зниклих безвісти.  На думку організаторів це може дати можливість сформувати реєстр зниклих безвісти за категоріями та вирішити питання діяльності відповідних пошукових груп.

Також присутні обговорили законопроект «Про соціальний і правовий захист осіб, позбавлених свободи внаслідок збройної агресії проти України», який має врегулювати питання виплат особам, які звільнені з полону.

Насамкінець, Сергій Куніцин, голова Консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України, поінформував учасників засідання про відомство, яке він представляє.

«Ми готові співпрацювати з вами, з урядом, з омбудсменом. Ми готові допомагати вам по всіх напрямках. Готові співпрацювати, допомагати вам по проектах законів» – заявив чиновник.

Нагадаємо, що 219 внутрішньо переміщених осіб, які захищали територіальну цілісність України отримають грошову компенсацію на придбання житла.

 

Нагадуємо

219 ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ, ЯКІ ЗАХИЩАЛИ ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ УКРАЇНИ ОТРИМАЮТЬ ГРОШОВУ КОМПЕНСАЦІЮ НА ПРИДБАННЯ ЖИТЛА