В офісах організації “Український вибір” проходить обшук

У відділеннях  організації “Український вибір”, яку пов’язують з народним депутатом від “Опозиційної платформи – За життя”  Віктором Медведчуком, проходить обшук силовиків. Як повідомив у себе на сторінці в Фейсбук нардеп Віктор Кузьмін, обшук проводить Служба безпеки України та Офіс генерального прокурора України. 

 

“В офісі громадської організації “Український вибір”, яку пов’язують з Віктором Медведчуком, СБУ і ГПУ проводять обшук. Набір звинувачень стандартний: Путін, країна-агресор, сепаратизм, державна зрада”, – повідомив він.

 

Інформацію про обшук також повідомляє інформаційне видання Цензор.нет посилаючись на власні джерела в правоохоронних органах. Повідомляється, що обшук проходить у відділеннях організації у Києві та Дніпрі. 

 

За даними джерел, під час окупації Криму центральний офіс координував дії кримських осередків, представники яких активно пропагували входження півострова до складу РФ, а в подальшому брали участь в організації та проведенні незаконних “референдумів” та “виборів” до “законодавчих органів Республіки Крим”, Держдуми РФ та президента.

 

Джерело додало, що є підстави вважати, що керівництво “Українського вибору”, яке перебуває в Києві, продовжує координувати діяльність її членів в окупованому Криму, попри спроби публічно відмежуватися від незаконних дій своїх колег на півострові.

 

Клопотання погодила Генпрокурор Венедіктова, підписав – її заступник Гюндуз Мамедов.

 

Нагадуємо: