В Ніжині перейменували вулицю на честь Героя України Олександра Мацієвського

  На сесії Ніжинської міської ради, яка відбулась 28 березня 2023 року, депутати прийняли рішення про перейменування вулиці “3-ій мікрорайон” на вулицю “Імені Олександра Мацієвського” — Героя України, якого рашисти розстріляли за слова “Слава Україні!”. Про це повідомляє Ніжинська міська рада.

  Окрім того, зазначається, що протягом минулого року у Ніжині було перейменовано п’ять вулиць на честь загиблих захисників. “З огляду на те, що війна триває, і, нажаль, наша громада продовжує втрачати своїх захисників, робочою групою було прийнято рішення призупинити процес перейменування вулиць до закінчення війни”, — зазначається в повідомленні.

  В міській раді зазначили, що перейменування вулиці на честь Олександра Мацієвського є винятком, так як Президент України Володимир Зеленський присвоїв йому звання Герой України (посмертно). Крім того, на розгляді є ще ряд пропозицій щодо увіковічнення та вшанування пам’яті Героя.

  Нагадаємо: Слідчі СБУ встановили, що розстріляний рашистами український військовий був снайпер 163 батальйону 119 окремої бригади ТРВ Чернігівської області Мацієвський Олександр Ігорович. Він був громадянином Республіки Молдова.

  Міністерство закордонних справ та європейської інтеграції (МЗСЕІ) Республіки Молдова рішуче засудило вбивство громадянина країни, яке вони кваліфікували як військовий злочин і кричуще порушення міжнародного гуманітарного права.

  НАГАДУЄМО:

Українці намагаються встановити ім’я Героя

Президент України присвоїв звання Героя Олександру Мацієвському