В МЗС України переконані: для припинення вогню на Донбасі Москва повинна лише дати вказівку підконтрольним їй бойовикам

  Сьогодні речник Кремля Дмитра Пєскова виголосив заяву, у якій звинуватив Україну в наближенні до “небезпечної лінії” в конфлікті на Донбасі. . Під “небезпечною лінією” в Росії мають на увазі відновлення повноформатних бойових дій. У Міністерстві Закордонрих Справ України не забаралися із відповіддю і порадили Росії припинити перекладати відповідальність на інших.

 

  “Росія має нарешті припинити перекладати відповідальність на інших і почати виконувати взяті на себе мирні зобов’язання. Риторика про наближення до “небезпечної лінії” лягає в логіку війни, від якої досі не можуть відмовитися в Кремлі”, – написав у коментарі для РБК-Україна прес-секретаря МЗС Олега Ніколенка.

 

  У міністерстві зазначили, що Москва має дати чітку вказівку підконтрольним бойовикам дотримуватися режиму припинення вогню на Донбасі.

 

  “Не Німеччину і Францію потрібно закликати використати свій вплив, а дати вказівку контрольованим Москвою збройним формуванням дотримуватися режиму припинення вогню, розблокувати діяльність ТКГ та фіналізувати довгоочікувані рішення для поліпшення життя мешканців по обидві лінії розмежування”, – наголосив Ніколенко.

 

  Представник МЗС додав, що Україна максимально налаштована на досягнення прогресу у врегулюванні на Донбасі, проте МЗС “не бачить готовності Росії до конструктиву”.

 

Нагадуємо: