В Києві підбили підсумки чергового етапу проєкту "Незламна Україна: Ціна Свободи" - Новини ветеранів зі всієї України

В Києві підбили підсумки чергового етапу проєкту “Незламна Україна: Ціна Свободи”

В Києві підбили підсумки чергового етапу проєкту "Незламна Україна: Ціна Свободи"

У конференції, присвяченій підбиттю підсумків чергового етапу проєкту, взяв участь заступник Міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Олександр Терещенко, який нещодавно у складі делегації проєкту відвідав благодійний захід “Незламна Україна: Ціна Свободи”,  який відбувся у Дубліні.

«Ми постійно маємо нагадувати світу, що в 21 столітті в самому центрі Європи йде війна, на якій реально гинуть люди, є полонені та зниклі безвісти», – зазначив під час пресконференції заступник міністра.

Олександр Терещенко розповів, що на благодійному заході у Дубліні були присутні понад 300 журналістів та дипломатів з Ірландії та всього світу, було презентовано понад 600 книжок, які розповідають про російсько-українську війну й те, що 140 з них написані самими ветеранами. Також в межах заходу було показано фільм «Незламні» – про українських жінок звільнених з полону.

Окремо була представлена фотовиставка про зниклих безвісти та їх родичів, світлини відтворюють почуття людей, які вимушені жити в постійному очікуванні близьких чи бодай звістки про них.

Метою проєкту є не лише збір коштів на допомогу родинам загиблих воїнів – а й нагадування Європі, що Україна, в якій шостий рік іде війна, щодня платить високу ціну за вірність демократичним ідеалам та свою свободу. «Незламна Україна: Ціна свободи», має стати системним заходом по всьому світу», – резюмував Олександр Терещенко.

За матеріалами УКРІНФОРМ

Останні записи

Кабмін запустив пілотний проєкт із персоналізованої підтримки ветеранів після реабілітації

Кабмін запустив пілотний проєкт із персоналізованої підтримки ветеранів після реабілітації

Ветерани та ветеранки після проходження реабілітації отримуватимуть персоналізовану допомогу для повернення до повноцінного життя. Відповідну постанову про старт експериментального проєкту