В Кременчуці вирішили дерусифікувати меморіальну дошку генералу армії СРСР Маргєлову

  На алеї Воїнів-інтернаціоналістів регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький», що у Кременчуці, вирішили дерусифікувати меморіальну дошку генералу армії СРСР Васілію Маргєлову. Після перекладу напису українською мовою міська влада Кременчука планує її повернути на місце. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомляє місцевий активіст Павло Стегній.

  “Після нападу рашки на Україну в 2014-му Кременчук був першим із міст нашої Батьківщини, де [було] встановлено меморіальну дошку людині, чий образ став елементом рашизму: “дяді Васі” Маргєлову. Це вже потім, у червні 2015 р., Маргєлову з’являться в окупованих рашистами Севастополі та Донецьку. А син Маргєлова Олександр отримав за антиукраїнську діяльність медаль “За звільнення Криму”, – написав Павло Стегній.

Маргєлов Олександр отримує медаль “За звільнення Криму”.

  “Очікуємо, що на цьому місцевий відділ рашистського “Бойового Братства” та прорашистсько налаштоване керівництво нашого міста не зупиниться. І ми побачимо, як вперше в Україні, вже після широкомасштабної агресії рашки, під завивання сирен повітряної тривоги у Кременчуці встановлять оновлену українізовану дошку …комуністу Маргєлову!… Хай дивуються США і Захід. Вони нам гроші та зброю для захисту. А ми в Кременчуці не боїмося клятих американців та європейців і шануємо рашистів. Та встановлюємо їм меморіальні дошки…”, – написав Стегній.

Пам’ятники Васілію Маргєлову в Донецьку та Севастополі, встановлені після окупації цих міст рашистами.

НАГАДУЄМО:

Ігри нескорених по-українські: протезування військових – реалії сьогодення