В Харківській області відкрили пам’ятний знак загиблим воїнам АТО / ООС

18 квітня 2019 року у 14 годині на алеї слави в центрі міста Валки Харківської області відбулося відкриття пам’ятного знака загиблим воїнам АТО / ООС.

Пам’ятний знак присвячений загиблим Героям, які віддали своє життя за Батьківщину і український народ.

В церемонії відкриття прийняли участь учасники АТО/ООС м. Валки, радник голови обласної державної адміністрації у справах ветеранів війни та учасників АТО / ООС Юрій Корсунов, Голова Ради «Спілка ветеранів АТО» Павло Федоров, представники райдержадміністрації м. Валки та жителі міста.

Не ділячись щодо членства в громадських організаціях та за політичними уподобаннями учасники бойових дій встановили пам’ятний знак  Захисникам цілісності і Незалежності України- і сприяння у цьому процесі було надане Харківським територіальним відділенням Державної служби України у справах ветеранів війни і учасників АТО.

«Цей пам’ятний знак, шана загиблим, стане символом незламності духу українського народу у війні з російським агресором. У грудях кожного з них билося серце Чоловіка, який захищає Мати від злого ворога. Нехай вони будуть прикладом кожному з нас. Хтось із мудрих влучно сказав: «Тільки там, де пам’ятають загиблих, є ті, хто готовий захищати живих» »- сказав радник голови обласної державної адміністрації у справах ветеранів війни та учасників АТО / ООС Юрій Корсунов.

Страждання, муки, труднощі – це все важко і боляче, нестерпно і вкрай важко, але ми робимо крок за кроком і намагаємося йти вперед, вгору. Потрібно діяти, жити далі і ніколи не здаватися! Під час війни з Росією сучасні добровольці захищають нас і нашу землю на лінії зіткнення з агресором – додав він.

«Їхній подвиг нетлінний, жителі цього містечка завжди пам’ятатимуть кращих своїх синів, які віддали свої життя за цілісність і незалежність України, мир і щастя на валківській землі»- сказав Голова ради ГО «Спілка ветеранів АТО» Павло Федоров .

Сьогодні важливо зберегти пам’ять про усіх захисників Батьківщини і на їх прикладі виховувати підростаюче покоління , підкреслив він.

Хвилиною мовчання  присутні вшанували пам’ять загиблих героїв та поклали квіти до меморіалу.

photo_2019-04-18_16-08-45

Пам’ятаємо всіх полеглих борців за волю України.

Пам’ятаємо і перемагаємо!

Слава Україні!

Героям слава!