В Хаб-Ветеран відбулася зустрічі з питань отримання грантів ветеранами та членами їхніх сімей для розвитку власної справи

  В Комунальній установі «Сервісний офіс «Хаб-Ветеран» 22 грудня 2023 року відбулася зустрічі з питань отримання грантів  ветеранами та членами їхніх сімей для розвитку власної справи. Мета заходу – підтримка та поширення серед ветеранської спільноти підприємницьких ініціатив і можливостей для їх реалізації.

 Згідно з соціологічними опитуваннями в Україні, близько 63% ветеранів та діючих військовослужбовців хотіли б після війни мати власну справу, але більшість з них не наважуються на такий крок через брак досвіду, інформації, страх залишитись наодинці зі своїми проблеми.

    На зустрічі перед учасниками зустрічі виступили експерти та консультанти Всеукраїнської професійної Асоціації підприємців та Одеської філії Одеського обласного центру зайнятості.

  Під час заходу ветерани дізнались про:

  •  надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу;
  • Дорожню карту майбутнього підприємця від створення бізнес-ідеї до основ оподаткування; 
  • організацію професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, в тому числі з основ підприємницької діяльності; 
  • умови отримання ваучера для підняття конкурентоспроможності на ринку праці;
  • можливість проходження професійної адаптації за рахунок коштів державного бюджету за направленням Департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради тощо.

  У заході взяли участь спеціалісти Управління з питань соціальної підтримки ветеранів Департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради. Захід пройшов в інтерактивному форматі, слухачі мали змогу задавати питання та отримувати відповіді фахівців.

  Дана  зустріч стала першою із запланованої серії. Надалі їх планують проводити регулярно.

  Детальніша інформація щодо подальших зустрічей буде розміщена на фейсбук-сторінці КУ «Сервісний офіс «Хаб Ветеран» за посиланням: https://m.facebook.com/profile.php?id=61552499321315&_rdr 

НАГАДУЄМО: