В Івано-Франківську ветеран війни допомагає побратимам у реабілітації та соціалізації

  Ветеран війни Юрій Гапончук в Івано-Франківську створив громадську організацію “Полюби долю”, яка через спорт ветеранів війни та поранених захисників має їм допомогти у реабілітації та соціалізації.

  Новину поширив сайт міського голови Івано-Франківська.

  “Я створив цю організацію і хочу розвивати адаптивні види спорту для реабілітації та соціалізації ветеранів війни через спорт”, — каже військовослужбовець НГУ, радник міського голови, засновник ГО “Полюби долю” Юрій Гапончук.

  Тренує та готує до змагань захисників з інвалідністю Артем Жицький. Він також ветеран війни. До повномасштабного вторгнення рфії в Україну працював з дітками та дорослими в одному із столичних спортзалів. Після отримання поранення повернувся до тренерської роботи, однак вирішив зосередитися на реабілітації побратимів.

  “Я сам військовий, недавно звільнився. І з ними дуже цікаво працювати. Навіть не через те, що в них є якісь специфічні проблеми, і якісь специфічні вправи треба кожному давати, а саме тому, що це люди, в яких є ціль. Які не просто зламалися через якусь причину, а вони хочуть чогось, в них є азарт, вони хочуть на змагання поїхати. Їх чекає через рік чемпіонат світу, вони до цього готуються, і я буду дуже радий їм допомогти”, – розповідає тренер-реабілітолог, військовослужбовець НГУ Артем Жицький.

  Окрім тренувань у залі військові ГО «Полюби долю» відвідують також і заняття зі стрільби з лука. Надалі у планах організації – часті поїздки на Всеукраїнські чи Міжнародні змагання серед військових з тяжкими пораненнями. Тим часом, громада готується до облаштування спортивної зали для тренувань військових на стадіоні «Рух».

  Записатися до громадської організації «Полюби долю» може будь-який військовий, який отримав поранення, однак бажає проходити реабілітацію, займаючись спортом. Сторінку організації можна знайти у соцмережі «Facebook», там же і усі контакти.
https://www.facebook.com/profile.php?id=61558039347830

НАГАДУЄМО: