У п’ятницю, 11 жовтня, в столиці Іспанії розпочався спортивний фестиваль Arnold Classic Europe, заснований Арнольдом Шварценеггером. У ньому щорічно беруть участь тисячі спортсменів із більш ніж 50 країн світу. Цього року в змаганнях Arnold Classic Europeберуть участь представники національної збірної команди України, інформує Мінветеранів.
У рамках фестивалю проходять міжнародні спортивні змагання ветеранів війни Strong Spirit’s Games. Україну представляє команда з 50 ветеранів війни, військовослужбовців, які брали участь у бойових діях, а також тих, хто отримав поранення та інвалідність під час виконання службових обов’язків.

Українські Захисники і Захисниці змагатимуться у жимі лежачи на максимальну вагу та лежачи на рази, ейрбайку, веслуванні на тренажері Concept2 та у ривку гирі. Всі види спорту адаптовані відповідно до груп категорій учасників.
Супроводжують та підтримують нашу збірну на змаганнях у Мадриді заступниця Міністра у справах ветеранів України Руслана Величко-Трифонюк та очільниця Відділу спорту ветеранів війни Управління фізичного та ментального здоров’я Анастасія Галайко, інформує Мінветеранів.