В Черкасах обіцяють надати виплати до Дня Незалежності учасникам АТО / ОСС

На виконання заходів міської програми соціальної підтримки учасників російсько-української війни та їх сімей, що ухвалена Черкаською міською радою на 2019-2022 роки, українські захисники отримають виплати з міського бюджету з нагоди Дня Незалежності України. Про це інформує пресслужба департаменту соціальної політики Черкаської міської ради.

Щорічна грошова винагорода до Дня Незалежності в розмірі 1 тис. грн до кінця серпня автоматично буде перерахована на банківські рахунки учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, які зареєстровані та проживають в Черкасах, а також перебувають на обліку в департаменті соціальної політики (в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги). Зазначеним людям звертатися особисто щодо отримання цієї винагороди не потрібно.

«Сьогодні ми маємо Незалежність саме завдяки нашим захисникам, які щодня стримують збройну агресію Російської Федерації проти України, які зберігають національну безпеку, дають відсіч тим, хто посягнув на суверенітет нашої держави. Героїчний вчинок цих людей насправді безцінний, адже йдеться про національну безпеку. І щоб від імені громади Черкас віддячити захисникам за мир та спокій в нашому місті, ми запровадили цю грошову винагороду», – прокоментував директор департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Олег Гудзенко.