УТЕКЛИ ВІД ВІЙНИ НА ВОЛИНЬ, ЧЕКАЮТЬ НА ЖИТЛО, АЛЕ НЕНАВИДЯТЬ НАШИХ ВОЇНІВ, ТА ВИХВАЛЯЮТЬ РОСІЯН, ЯКІ ВБИВАЮТЬ ЇХ

Діалог двох переселенок зі сходу обурив володимирчанку ‎Людмилу Панасюк‎, яка й написала про це у групі “Маршрутки Володимира”. (Текст трохи відредаговано).

“Хочу розповісти історію про бідних переселенців зі сходу, відразу вибачте за помилки і нецензурні слова. Їдуть сьогодні дві жіночки в маршрутці, двоє російськомовні, одній років під 70, другій десь за 60 і починають розмову:

60-ка -Ну что ты уже переехала в новый дом?

70: -Еще нет, но уже все готово, и документы, и ремонт, ну дом хороший дали. А ты где?

60: -Ну это тебе повезло, а я еще там на квартире, ну ты же знаешь какая это страна!

70:-Ты что тише говори, тебя услышат!

60:- Пусть слышат! Да я жила в Беларусси очень хорошо, а в Макеевке вообще супер, там люди хорошие и родственики мои, а здесь хохлы только говорят какие они герои. Та я видела кто там служит мужики алкоголики, наркоманы, а девки – шлюхи! Ты ж раньше сюда уехала, а я их видела! А от русские девочки молодцы, они не шлюхи, они снайперы, стреляют или в голову или ниже пояса этим алкашам!

70:-Ну да согласна, а пенсия какая у нас, мне на 100 грн поднял клоун!

60:-Ну хохлам подходит! А от Путин в России на 5000 рублей каждому поднял, от это президент!!!

Не знаю може щось з їхньої розмови опустила, та описала їхню думку про наших хлопців, дівчат, про нас, про нашу Україну!

Дамочки, хочу до вас звернутися, їдьте в свою Росію, до свого Путіна. Ми живемо тут на рідній землі і не ганьбимо її, і нам нічого ніхто не дав, ні будинків, ні пільг, а за які шиші ви їх отримуєте??? За нашу кров, за наші гроші і ми ще (погані) для вас. Зеленський, якщо це дійде до тебе зніми з них всіх ті пільги за таке ставлення до народу України: тоді буде і газ дешевший, і пенсійний вік менший, і жити легше буде! Це було 05.01.2020 в одній із міських маршруток!”

Що робити з такими людьми? Ми їх приймаємо, допомагаємо, співчуваємо, а вони сміються з наших воїнів, радіють їхнім смертям. Називають їх алкоголіками, а жінок – шлюхами, росіянок-снайперок хвалять за те, що вони вбивають українців. Їм хочеться російських пенсій, але чомусь вони не їдуть у Росію, а продовжуючи всім серцем ненавидіти Україну продовжують жити у ній.

Ці дві жінки, судячи з написаного, проживають у Володимирі-Волинському. Одна вже отримала житло, інша в очкуванні. Ні прізвища, ні імена їхні наразі невідомі. Але дуже хочеться їх знати, і не квартири давати їм, а притягнути до відповідальності. А ще краще допомогти виїхати у сусідню державу, або на батьківщину – у Макєєвку.

У нас багато захисників, які не мають де жити, з сім’ями змушені винаймати житло, а ми повинні давати його тим, хто радіє їхнім убивствам. Скільки їх таких знаходиться на обліку у місті як «переселенці»? Напевно, варто почати виявляти їх, і щось робити. Бо завтра приїдуть їхні родини, серед яких, ймовірно, знайдуться й ті, хто стріляв по українських військових, і будуть висувати свої вимоги. Варто зазначити, не всі ті, хто покинув свою домівку через війну, і переїхав на мирну територію, дотримуються такої думки. Є й справжні патріоти. Однак, на жаль, знаходяться і такі…

 

За матеріалами Володимір Media