“Укренерго” запускає програму навчання та працевлаштування для ветеранів

Національна енергетична компанія “Укренерго” започаткувала комплексну програму з навчання та працевлаштування для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин “Разом”. Програма надасть можливість освоїти нову професію у сфері енергетики“з нуля” та допомогти ветеранам швидко адаптуватися до нових цивільних професій. 

“Мета програми – сприяти професійному розвитку через здобуття нової професії та працевлаштування в НЕК “Укренерго” ветеранів, ветеранок та членів їхніх сімей, які прагнуть пов’язати свою професійну кар’єру з енергетикою. Після успішного навчання учасники та учасниці отримають відповідні знання, навички та компетентності для успішного виконання посадових обов’язків та гарантоване постійне робоче місце в НЕК “Укренерго”, – йдеться у повідомленні на сайті “Укренерго”.

Програма відкрита для таких категорій учасників:

  • ветерани та ветеранки;
  • члени родин ветеранів/ветеранок та чинних військовослужбовців;
  • члени родин загиблих захисників та захисниць.

Унікальний проєкт компанія реалізує спільно з Українським ветеранським фондом за підтримки платформи з працевлаштування Lobby X, української мережі з підтримки для воїнів Veteran Hub та ізраїльської організації з психологічної допомоги The Israel Trauma Coalition. 

Зокрема, учасникам пропонують пройти безкоштовний курс навчання з тривалістю у 20 тижнів. Курс передбачає проживання, харчування та проїзд до навчального центру за кошти компанії. Згодом учасники навчання зможуть пройти практичне навчання на об’ктах компанії в дев’яти областях України. 

Збір анкет на участь у програмі триватиме до 19 квітня включно. Відбір фіналістів та початок програми навчання відбудеться вже у травні. Детальніше за посиланням: https://ua.energy/together.html