Українців оголосили “іноземцями” на окупованих територіях України

  Українців, які мешкають на окупованих територіях України, рашисти оголосили “іноземцями”, якщо вони відмовляться від російського громадянства та відмовляються брати паспорти держави-агресора.

  Згідно з указом Путіна, “іноземцями” вважаються українці:

  • які жили на своїй землі на момент “прийняття нових регіонів до складу Росії”;
  • які жили раніше, але поїхали на Росію;
  • відмовилися “прийняли присягу громадянина рфії”.

  Українців, які відмовилися від російських паспортів, обіцяють поки що не депортувати у віддалені райони рфії, одночасно оговорюючи існування “деяких окремих випадків”. Депортувати в першу чергу планують тих, хто “мріє про деокупацію”, а також тих, хто будь-яким способом підтримує так званий “тероризм та екстремізм”.

  Депортацію заплановано розпочати з 1 липня 2024 року.

  Разом із “законом про гібридну депортацію” бункерний пацюк підписав закон про статус ветерана бойових дій для тих, хто “воював на Донбасі з 2014 року”. Цим указом Путін офіційно підтвердив, що “Іх_там_нєт” – це вдала кремлівська вигадка, а росія відкрито воює проти України з 2014 року.

  Також Путлєр підписав закон про довічне позбавлення волі “за держзраду”. Такий захід може загрожувати за шпигунство та видачу іноземцям відомостей, що становлять держтаємницю. Довічним ув’язненням можуть покарати за перехід на бік противника або надання фінансової, консультаційної чи іншої допомоги державі у діяльності, спрямованій проти Росії.

НАГАДУЄМО:

Путін наказав непомітно мобілізувати півмільйона солдат-добрвольців