Українці намагаються встановити ім’я Героя

  Ім’я Героя, який в обличчя своїм вбивцям кинув: “Слава Україні!”, – зараз намагаються встановити і державні структури, і просто українці.

  За попередніми даними, Генштаб ЗСУ вважає, що розстріляним рашистськими окупантами був військовослужбовець 30-ої окремої механізованої бригади Тимофій Миколайович Шадура. Він зник безвісті 03 лютого 2023 року в районі Бахмута.
Журналіст Юрій Бутусов вважає, що розстріляним рашистами Героєм міг бути Мацієвський Олександр Ігоревич, солдат роти вогневої підтримки 163-го батальйону Територіальної оборони міста Ніжин 119-ї бригади сил ТрО.Він зник безвісті наприкінці грудня 2022 року біля Соледара. Потім тіло бійця передали українській стороні.

  У випадку з Мацієвським Олександром Ігоревичем збігаються з відео характерні прикмети – забій над правим оком та зелений шеврон на правому плечі.

  “До загиблих та їх родин має бути насамперед повага. Соцмережі і тактовність – несумісні, менше з тим, краще дочекатись допоки бригада(командир) офіційно підтвердить особу загиблого”, – написала з цього приводу Заступник міністра оборони України Ганна Маляр у Telegram.

  Із звинуваченнями Заступник міністра оборони можна було б погодитись у випадку, якби служби Міноборони та пресслужба Генштабу ЗСУ оперативно навали більш змістовну інформацію. А поки просто українці у доступний їм спосіб теж намагаються встановити і не загубити серед паперів ім’я Героя.

  Кожен з тих, хто закриває собою Україну – Герой! Зараз важко знайти правильні слова, щоб пояснити всьому цивілізованому Світу, на яку жертву сьогодні змушені йти українці, захищаючи від абсолютного зла не лише себе і свою країну, а й всю цивілізацію.

  Слава Україні! Герою – Слава!

  НАГАДУЄМО:

 

Слава полеглому Герою, який в очі рашистам кинув – Слава Україні!