Українським офіцерам передали унікальні командні пункти

Авіатори бригади транспортної авіації успішно випробували модернізований стартовий командний пункт (СКП). 

У результаті командування ухвалило остаточне рішення про серійне виробництво СКП. За словами військових, сподобався пункт не тільки експертам.

 

«Приємно, коли один з контрактників частини сказав: «Якщо нам дадуть таку техніку, то точно продовжу контракт». У людей загоряються очі, коли вони працюють із чимось новим. Ми завжди насамперед ураховуємо думку фахівців, які безпосередньо працюватимуть з обладнанням. Особливо це стосується молоді, яка завжди знає, як спростити, при цьому не втративши якість кінцевого результату» – заявив представник штабу Командування ПС ЗСУ полковник Петро Кадура.

 

Комлекс вирізняє точність отриманих розрахунків і новітня елементна база та принцип формування радіосигналів. Також його вирізняють сучасні засоби забезпечення, система безперебійного живлення, що дозволяє півтори години працювати автономно, і можливість за секунду зв’язатись з будь-яким аеродромом.

І це вже не говорячи про те, що нарешті українські спеціалісти працюватимуть у зручних умовах – в кріслі та з кондиціонером.

 

Нагадаємо

«БЕЗПЕКА ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ»: ВЕТЕРАНИ МИКОЛАЄВА УСПІШНО РЕАЛІЗОВУЮТЬ ПРОЄКТ З СОЦІАЛЬНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ПОБРАТИМІВ ТА НАВЧАННЯ ЦИВІЛЬНИХ