Український ветеранський фонд оприлюднив результати опитування - Новини ветеранів зі всієї України

Український ветеранський фонд оприлюднив результати опитування

Український ветеранський фонд оприлюднив результати опитування

  Результати опитування, презентованого Українським ветеранським фондом, показали, що рівень безробіття серед українських ветеранів зріс до 30,95%. У 2023 році 28% ветеранів заявляли, що не мають роботи.

  Опитування «Актуальні потреби та бачення можливостей для кар’єрного і професійного зростання ветеранів в Україні» було проведено в період з 15 по 25 січня 2024 року, серед ветеранів  війни та чинних військових, щодо їхніх актуальних потреб та бачення можливостей для кар’єрного і професійного зростання в Україні.

  Підсумки дослідження сьогодні були оприлюднені Українським ветеранським фондом. В опитуванні взяли участь 1043 респонденти. Результати опитування в цілому відображають актуальні настрої та певні тенденції серед цільової аудиторії.

  Зазначається, що ветерани намагаються інтегруватися в різні сфери зайнятості, серед яких переважають власна справа (8,31%), державна служба (7,45%), сфера послуг (5,44%), ІТ (4,3%), та громадський сектор (4,3%). Однак пошук роботи для ветеранів супроводжується низкою проблем, серед яких стереотипи з боку роботодавців та обмежені можливості для перекваліфікації.

  “Найбільшу перешкоду в майбутньому працевлаштуванні ветерани вбачають не в рівні заробітної плати. Їх турбують проблеми з фізичним здоров’ям (63,61%), нерозуміння з боку суспільства (63,32%) і психологічні труднощі (50,57%)”, – розповіла виконувачка обов’язків виконавчого директора Українського ветеранського фонду Руслана Величко-Трифонюк (на фото).

  При цьому 50,1% ветеранів прагнуть зайнятися власною справою, що свідчить про необхідність підтримки підприємницьких ініціатив.

НАГАДУЄМО:

https:///u-minveteraniv-rozpovily-iak-zvernutysia-do-upovnovazhenoho-verkhovnoi-rady-ukrainy-z-prav-liudyny/

Останні записи