«Український патріот» розпочав новий сезон

21 лютого трапилося відразу дві знаменні події, пов’язані з програмою «Український патріот», що започаткована на базі 92-ї бригади.

Минулого року ми вперше провели захід у рамках програми й тепер відзначаємо її річницю. Завдяки такій діяльності у військовій частині було проведено засідання Координаційної ради з національно-патріотичного виховання ХОДА, школярі Харківщини отримали змогу відвідати однолітків в місті Авдіївка, зустрітися з бійцями, які боронять нашу країну, а за 2019 рік бригада прийняла понад дві тисячі учасників, серед яких переважають школярі й студенти.

Другою не менш знаменною подією став початок нового в цьому році сезону. Сьогодні нас відвідали школярі з селища Слатине Дергачівського району.

Але за час, що минув, програма зазнала деяких змін. І найголовнішою з них є та, що склад викладачів поповнили чарівні жінки, які служать в бригаді. Сподіваємося, що за їхньою участю «Український патріот» стане більш дієвим і значно цікавішим для наших дорогих гостей.

То ж запрошуємо представників підростаючого покоління відвідати 92 окрему механізовану бригаду імені кошового отамана Івана Сірка і взяти участь у програмі «Український патріот»!

 

Зпа матеріалами Офіційної сторінки 92-ОМБр ім. кошового отамана Івана Сірка.