Українські військові високо оцінили можливості вітчизняного БПЛА KH-S7

  Українські військові, отримали новий вітчизняний ударний FPV БПЛА KH-S7, і вже надали позитивний відгук про його можливості. Про це повідомило Міністерство оборони України.

 За словами операторів, цей дрон має ряд переваг, які роблять його одним з найкращих у своєму класі. KH-S7 має цифрову камеру, яка забезпечує FullHD-якість зображення. Це дозволяє операторам проводити точну розвідку та візуально контролювати ціль перед її знищенням.

  Дрон може нести корисне навантаження до 1 кілограма на відстань до 7 кілометрів.

  KH-S7 має високу маневровість та запас батареї. Це дозволяє йому виконувати складні завдання в умовах обмеженого простору та тривалий час перебувати в повітрі і має високу влучність.

  Зазначається, що швидке допущення KH-S7 до експлуатації стало можливим завдяки тісній співпраці розробників дрона та фахівців Міністерства оборони України. У KH-S7 присутні компоненти від найкращих світових виробників, що забезпечує його надійність та довговічність.

  Наразі компанія-виробник KH-S7 працює над створенням наступної версії БПЛА – KH-S10. Він буде мати вантажопідйомність до 3 кілограми та зможе виконувати як ударні, так і бомбардувальні завдання.

НАГАДУЄМО:

У міністерстві оборони росії відзвітували про веселу ніч у Севастополі