Українські солдати разом з литовцями і поляками вправлятимуться у стрільбі

Спільна координаційна група домовилася про спільні тренування військовослужбовців Литви, Польщі та України. Відтепер солдати трьох країн зможуть проводити стрільби з вогнепальної зброї, яка стоїть на озброєнні Збройних сил Республіки Польща.

«Навчально-тренувальні вправи та стрільби спрямовані на вдосконалення стрілецьких навичок та вмінь, що підтримує бойову готовність військового до використання основних видів озброєння в різних умовах та за різних обставин» заявив офіцер S-4 капітан Збройних сили Литовської Республіки Лінас Масуліс.

 

Це стало можливим у рамках роботи ЛитПолУкрБриг – спільного військогового з’єднання, яке проходить злагодження прямо зараз.

«ЛитПолУкрБриг — це унікальний військовий проєкт. Щодня маємо змогу обмінюватися досвідом з військовослужбовцями армій країн НАТО, постійно вдосконалювати знання й навички. Ми три різні нації, але маємо спільну мету й продовжуємо тренуватися» – пояснив командир Литовсько-Польсько-Української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького полковник ЗСУ Дмитро Братишко.

 

Перші спільні стрільби були проведені з пістолета P-83. Для цього всі військовослужбовці ЛитПолУкрБриг склали іспит на знання будови, нормативно-правових актів та правил користування вогнепальною зброєю та вивчили тактико-технічні характеристики та правила користування 9-мм самозарядним пістолетом P-83.

Нагадаємо, що одразу у шести містах готуватимуть солдат за програмами НАТО.

ОДРАЗУ У ШЕСТИ МІСТАХ ГОТУВАТИМУТЬ СОЛДАТ ЗА ПРОГРАМАМИ НАТО