Українські БПЛА збираються взяти участь в Параді Побєди в москві на Червоній Площі

  Співзасновник “Monobank” і розробник БПЛА «Довбуш Т10» Володимир Яценко оголосив конкурс для розробників українських безпілотників із призовим фондом у 20 млн грн.

  У прямому ефірі “Телемарафону” Володимир Яценко заявив, що розробники БПЛА, літачок яких зможе долетіти до Червоної площі і там сісти 9 травня, бажано “з гарячим ефектом”, отримає винагороду у 20 000 000 гривень! Така собі “Участь в параді на 9 травня”.

  Для цього в “Monobank” створена “банка”, на якій вже є 20 млн, але кожен може збільшити її вміст для мотивації.

  “9 травня – це дуже добрий момент, тому що путін планує парад на Червоній площі, і там буде дуже багато військових. Тобто це будуть, як то вони кажуть, «дуже законні військові цілі». Тому, я вважаю що спільнота, яка розробляє безпілотники, просто повинна зробити їм “свято”. Ми повинні про себе нагадати. І я вирішив встановити премію для українського виробника, яка складає дуже значну суму — це 20 млн гривень.”

  Одна важлива умова: “Він (БПЛА) має приземлитися на Червоній площі і на ньому мають бути українські гасла “Слава Україні!”, або “Героям Слава” або “путін…лалала”, або інші, щоб я мав можливість зрозуміти, хто виробник”, – додав Співзасновник “Monobank” Володимир Яценко.

  Залишається сподіватися, що ідея і озвучений призовий фонд, а також розголос від факту участі БПЛА в Парадє Побєди на Червоній Площі 9 травня 2023 року, зацікавить виробників БПЛА в Україні і не тільки.

  Якщо ідею дійсно хтось зможе втілити в життя, це буде досить переконливим аргументом на користь негайного закінчення рашистського агресії проти України.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни: 408 доба